Merhaba satın alma rehberine hoş geldiniz.

Sattığınız ürünü bulduktan sonra ürünün tıkladığınızda ürünün sayfasına ulaşacaksınız.

1.Adım Beden Seçimini yapınız.

2.Adım Renk seçimini yapınız.

3. adım ile sepete ekleyerek alışverişe devam edebilirsiniz.

4. adım ile direkt satın al sayfasına gidebilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir sayfadayken sağ üstte bulunan çanta ikonuna tıklayarak sepetinize veya ödeme sayfasına gidebilirsiiz.

Sepetim Sayfanızda bu ekran gelecektir.

1.İskonto ekleme alanıdır.Eğer iskonto kodunuz var ise buradan iskontonuzu aktif hale getirebilirsiniz.

2.Ara toplam ve Gönderim seçeneklerinin olduğu yerdir.Kapıda Ödeme ile gönderim sağlayabilirsiniz.Eğer n11 hepsiburada gittigidiyor trendyol gibi platformlarda satış yapıyorsanız kampanya kodu ile seçeneğini seçebilirsiniz.Bunun dışında MNG kargo seçeneği standart kargolama yaptırabilirsiniz.

3.Adım ile Ödeme sayfasına geçiş yapabilirsiniz. 

Ödeme Sayfası Ekranında böyle bir ekran Karşınıza Gelecektir.

1.Alan Sİzin bilgilerinizin olması gereken alandır.Adres bilgileriniz 1 kere doldurduktan sonra otomatik olarak gelecektir.

2. Alan Fatura yükleme alanıdır.Müşteriye fatura iletmemizi isterseniz fatura yükle butonu ile faturanızın ekran görüntüsünü bize iletebilirsiniz.İlettiğiniz faturanın çıktısı alınıp kargonuza dahil edilerek müşteriye gönderilecektir.

3.Alan Kampanya kodu alanıdır.N11, Gittigidiyor,Hepsiburada,Trendyol gibi platformlarda satış yapanların bildiği kampanya kodu ile gönderim sistemidir.Kampanya kodunuzu yazınız.ALtta Kargo Firmaları seçenekleri çıkacaktır.Buradan gönderimini hangi kargo firması ile yapmamızı istiyorsanız onu seçiniz.

3-1.Alan Yaptığınız seçimleri gösteren alandır.Burada yazılı olan bilgiler sipariş geçmişinizde gözükebilecektir ve oradan ihtiyaç halinde görüntüleyebilirsiniz.

4.Seçenek Müşteri Adresidir.Bu alanın aktif olabilmesi için “Müşteri adresi girmek ister misiniz?” seçeneğinin işaretli olması gerekmektedir.Kampanya kodu olmadan ve kendi adresiniz dışındaki gönderimlerde zorunlu alandır.

5.Alan Satın alacağınız ürünleri gösteren alandır.

6.Alan Gönderim yöntemini belirleyeceğiniz alandır.Kapıda Ödeme Kmapanya Kodu ile ve MNG kargo seçeneklerimiz mevcuttur.

7.Alan Vergi ve toplam ödenecek tutarın gösterildiği alandır.

8.Alan ödeme yöntemlerinin seçileceği alandır.Banka ve Kredi Kartı Seçeneği Online Ödeme yapabilirsiniz.Banka havalesi/eft ile banka hesabımıza gönderebilirsiniz.Mağaza’da Öde seçeneği ile Yeşildirek’te bulunan ve mağazamızda ürünleri elden alan bayilerimiz için geçerli ödeme yöntemidir.

Bakiyenizden Ödeyin Seçeneği ise Hesabım>Bakiye menü üzerinden eklediğiniz depozito tutarını kullanarak yapabileceğiniz ödeme yöntemidir.

9.Alan Sözleşmelerin olduğu alandır.Üzerlerine tıklayarak okuyabilirsiniz.

10.Alan İse ödeme sayfası için geçerli iskonto giriş ekranıdır.Kodunuzu girmek için tıklayın seçeneğine tıklayarak açılan menüden iskonto kodunuzu yazıp uygula butonuna tıklayınız.İskontonuz aktif olacaktır, 7. Alandan kontrolünü sağlayabilirsiniz.

 

Ödeme Ekranıdır, Kart ad soyad kart numarası son kullanma tarihi ve cvv güvenlik kodunu yazarak işlemi tamamlayabilirsiniz.CVV kodu hakkında detaylı bilgi için CVV güvenlik kodu kutusundaki soru işaretine tıklayabilirsiniz.Ödeme hizmeti paytr altyapısında bulunmaktadır.Kart hatırla seçeneğini seçerseniz, kart bilgileriniz paytr altyapısında tutulacaktır.

Bakiye Eklemek isterseniz Hesabım sayfasına geliniz.Her sayfada sağüstte bulunan adam ikonuna tıklayarak hesabım sayfasına erişebilirsiniz.

1.Adım Bakiye seçeneğini seçiyorsunuz.

2.Adım Depozito Yükle seçeneğine tıklayarak hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz.Geçmiş ödemelerden önceki siparişlerinizde bakiyeden kullandığınız harcamaları ve yüklediğiniz miktarı takip edebilirsiniz.

Son olarak Miktarı girin kutusuna yükleme yapmak istediğiniz miktarı yazmalısınız.Ekle butonuna tıkladığınızda ödeme sayfasına yönlendirecektir.Ödeme işlemini gerçekleştirip bakiye ekleyebilirsiniz.

Ana Menü

×

Selam!

Teknik destek veya hertürlü sorun bildirimi için whatsapp hattını kullanabilirsiniz.Ayrıca [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

×